Sipariş Ver

Şişme erkek siparişi verirken siz değerli müşterilerimize nakit, kart, eft ve havale seçenekleri ile ödeme kolaylığı sunuyoruz.

Ödeme Yöntemi Seçin

Adınız & Soyadınız
Telefon Numaranız
Kart Sahibi
Kart No
Ay
Yıl
Cvv
Taksit
Havale Yöntemi Seçin
Kargo Nereye Gelsin Varsa Notunuz

Alışveriş Güvencesi

Gönderimini yaptığımız kargo paketi üzerinde "Hediyelik Eşya" yazmaktadır, paket üzerinde ürünle alakalı resim veya ürünün ismi gizlilik gereğince yazmamaktadır.
Paket içerisinde ne olduğunu kargocu dahi bilemez, ancak siz bakmak isterseniz açıp kontrol ederek ürünü teslim alabilirsiniz.
Siparişiniz bize ulaşınca sizi arayıp bilgilerinizi onaylıyoruz, telefonda bilgilerinizi onayladıktan sonra en geç 2 günde kargo peketi elinizde olacaktır ve siz ürünü teslim aldıktan sonra otomatik olarak bilgileriniz silinecektir, ayrıca bilgileriniz 2. yada 3. şahıslar tarafından paylaşılmamaktadır.
Satın aldığınız ürüne teslimat sırasında ödeme yapabilirsiniz ister nakit isterseniz kredi kartı ile 12 ay'a kadar taksit imkanı ile ödeme seçenekleri kolaylığı sağlıyoruz.

Bilgi Ve Destek Hattı

Telefon: 0531 942 6172 / 0543 826 4445
Adres:   Beylikdüzü - İstanbul / TURKEY
E-Mail:   [email protected]

Şişme erkek mağazamızı arayayarak veya mesaj yollayarak bilgi alabilir, soru sorabilir veya isterseniz beğendiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.
Uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.