Güvence

Özel yapım şişme erkekler satıyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve faturalı ürünler satarak güvence veriyoruz.
Toplamda 14 senelik firma deneyimi ile dürüstlük ve kalite anlayışımızı her zaman daha da ileriye götürmeyi hedefleyerek müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeyi vazife edindik.
Tüm ürünlerimiz yurtdışından ithal edilip Türkiye'de lojistik departmanlarımızndan gönderilmektedir, hepsi lisanslı orjinal ve faturalı ürünlerdir.
Piyasada satılan naylon ve ucuz şişme erkekler gibi basit ürünleri asla mağazamız bünyesinde bulundurmadık bu misyonumuz sayesinde her zaman kaliteli ve gerçek insan gibi şişme erkek satışı yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Alışveriş Güvencesi

Gönderimini yaptığımız kargo paketi üzerinde "Hediyelik Eşya" yazmaktadır, paket üzerinde ürünle alakalı resim veya ürünün ismi gizlilik gereğince yazmamaktadır.
Paket içerisinde ne olduğunu kargocu dahi bilemez, ancak siz bakmak isterseniz açıp kontrol ederek ürünü teslim alabilirsiniz.
Siparişiniz bize ulaşınca sizi arayıp bilgilerinizi onaylıyoruz, telefonda bilgilerinizi onayladıktan sonra en geç 2 günde kargo peketi elinizde olacaktır ve siz ürünü teslim aldıktan sonra otomatik olarak bilgileriniz silinecektir, ayrıca bilgileriniz 2. yada 3. şahıslar tarafından paylaşılmamaktadır.
Satın aldığınız ürüne teslimat sırasında ödeme yapabilirsiniz ister nakit isterseniz kredi kartı ile 12 ay'a kadar taksit imkanı ile ödeme seçenekleri kolaylığı sağlıyoruz.

Öneri Ve Şikayet Formu

Adınız & Soyadınız
Telefon Numaranız
Talebinizi Yazın